Riders of the apocalypse

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum pro členy guildy RotA na serveru twinstar


2 posters

    Lawl-Eleman

    avatar
    Lawl


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 11. 01. 13

    Lawl-Eleman Empty Lawl-Eleman

    Příspěvek  Lawl Sat Jan 12, 2013 12:16 am

    Věk:19

    Class + talenty:Shaman - Prozatim enha kvuli lepsimu startu na farmeni goldu/mats. ale planuji v brzke dobe predelat na Ele

    EQ + Armory:Eq zatim startovni jsem cerstve doexpeny ,bohuzel sem nejde vlozit odkaz na armory bez opravneni

    Jak dlouho hraješ WoW:no bude to asi 7 mozna 8 let s prestavkama samozrejme

    Screen UI (nejlépe z raidu):bohuzel jsem jeste raid nebyl ale mam nabidnovane jen 3 spelly do ele i do resta kdyby bylo potreba pomoct s healem jinak zbytek nakliknu mysi totemy apod.

    Raid FPS (cca):vetsinou 35-60 preskakuje to ale tech 35 spis kdyz v raidu neco plosni

    Profese:Jeste skillim LW + Skin

    Jsi původním majitelem postavy nebo je koupena/vyměněna:Postavy ktere hraju si vzdy poctive vyexpim

    Jaký čas trávíš ve hře:podle prace o vikendech asi do 10:00-24:00 samozrejme s prestavkama jidlo nakup apod. ve vsedni dny podle smeny ranni odpoledni nocni, ranni od 15:30-22:00 odpoledni je jasna a nocni od 13:00-20:30

    Zkušenosti s raidy:T4 a T5 bych nejak zmaknul T6 jsem bohuzel jeste funkcni nebyl takze to bohuzel ne

    TS3 a funkční mikrofon:Oboji mam ale mikrofon malokdy pouzivam

    Máš jiné postavy na serveru, alty atd.:Mam aliky rare/epic protadin + green ele shaman bohuzel me aliance ve vsech smerech zklamala jak pve tak i pvp proto jsem presel k horde


    Předchozí guilda: No tady sem zatim jen nekomu podepsal aby mohli zalozit ale jinak asi zadna, na predchozim aresu ve Forsaken jenze se to pak rozpadlo a vetsina odesla vcetne me jinam

    Důvod odchodu:Rozpad

    Důvod proč chci jít do guildy RotA:No neznam vas takze spis hledam guildu co by neco mohla umet a vy na to vypadate

    Čím bych mohl guildě RotA přispět:Svym dps pripadne muzu poradit s vybalancovanim gearu nebo talentu samozrejme ne u vsech class *Nobody is Perfect*

    Něco o sobě:No jak jsem psal je mi 19 pracuji ve firme škoda jako obsluha CNC stroje jsem zavisli na wow bohuzel , nekdy sem trosku akcni jak ve wow tak i v realu maloceho se bojim samozrejme ze ne skoku z letadla bez padaku:D ale uz sem zkusil zhasnout svicku prsty aniz bych je navlhcil no.. bolelo to ,ale ziju:D snazim se brat vsechno srandovne i kdyz to tak ostatni neberou Smile
    cheers cheers cheers
    dakuulish
    dakuulish


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 23. 11. 09

    Lawl-Eleman Empty Re: Lawl-Eleman

    Příspěvek  dakuulish Sun Jan 13, 2013 11:03 pm

    Mohla by byt sranda za me ANO ELe shaman je dulezitej a timto bychom aspon uzavreli nabor ELE a ENHA
    avatar
    Lawl


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 11. 01. 13

    Lawl-Eleman Empty Re: Lawl-Eleman

    Příspěvek  Lawl Wed Jan 16, 2013 5:01 am

    No asi nemate zajem tak to jdu zkusit jinde mejte se:)
    dakuulish
    dakuulish


    Poèet pøíspìvkù : 22
    Join date : 23. 11. 09

    Lawl-Eleman Empty Re: Lawl-Eleman

    Příspěvek  dakuulish Thu Jan 17, 2013 1:14 am

    napis si ve hre o INV za me schvaleno pokud chces k nam

    Sponsored content


    Lawl-Eleman Empty Re: Lawl-Eleman

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Thu May 16, 2024 9:15 pm